پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

جستجوی اخبار

شرکت پبشخوان خدمات ایرانیان

 

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

تعهد نامه مالی برای خدمات بورس

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

آمار بازدیدکنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز11577
mod_vvisit_counterدیروز14345
mod_vvisit_counterاین هفته60920
mod_vvisit_counterهفته گذشته99044
mod_vvisit_counterاین ماه159964
mod_vvisit_counterماه گذشته334259
mod_vvisit_counterکل بازدیدها25664143

بازدیدکنندگان: 104 مهمان, 6 ربوت حاضر
IP شما: 3.214.184.124
 , 
امروز: آذر 21, 1398


پیگیری در خصوص بازنگری در تضامین اخذ شده اپراتور ها از دفاتر پیشخوان دولت از سوی کانون مشاهده در قالب PDF چاپ

 
اعطای مهلت دو ماهه برای درخواست تمدید پروانه دفاتر پیشخوان مشاهده در قالب PDF چاپ
دبیر کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از اعطای مهلت برای ارائه درخواست تمدید پروانه دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) روستائی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی گفت: پیش از این در مصوبه ۲۸۹ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره شرایط و ضوابط تجدید پروانه دفاتر پیشخوان و ICT روستائی پیش‌بینی شده بود که دارندگان پروانه درصورت تمایل به تجدید پروانه باید حداقل سه ماه پیش از پایان اعتبار پروانه برای تمدید آن اقدام می‌کردند.
وی افزود: عدم درخواست تجدید پروانه در این بازه زمانی به معنی انصراف دارنده پروانه از فعالیت بوده و ادامه فعالیت دفتر بعد از تاریخ پایان اعتبار پروانه، ممنوع است.
وی با اشاره به تغییرات ایجاد شده در ترکیب کارگروههای استانی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی تصریح کرد: علیرغم ابلاغ مصوبه کمیسیون برخی از دارندگان پروانه از شرایط تمدید اطلاع نداشتند بر همین اساس به پیشنهاد رگولاتوری، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات صرفاً برای یک بار با اعطای مهلت دو ماهه‌ برای ارائه درخواست تمدید پروانه دارندگان دفاتر پیشخوان و ICT روستائی موافقت کرد.

فلاح جوشقانی تاکید کرد: براساس مصوبه ۲۹۶ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، دارندگان پروانه‌ای که در مهلت سه ماهه تعیین شده در مصوبه ۲۸۹ موفق نشده‌اند درخواست تمدید اعتبار را ارائه کنند، می‌توانند حداکثر تا ۲۰ دی ماه ۹۸ برای تمدید پروانه اقدام کنند.

روابط عمومی کانون انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی کشور

 
حضور و تشکر دفاتر پیشخوان دولت کشور از نمایندگان مجلس در پیگیری از قانون مشاهده در قالب PDF چاپ


حدود سه سال قبل در یک ظهور نابه‌هنگام به نام بهبود وضعیت معیشت دفاتر پیشخوان دولت در تبصره 2 ماده 26 اساسنامه شرکت پست امور راهبری دفاتر به وزارت ارتباطات سپرده شد که البته اگر همت مردان بزرگی همچون آقای فولادگر نبود قرار بود شرکت پست متولی مجدد امور دفاتر گردد. در فراز اعتراض انجمن‌ها به این رویداد که منجر به تغییراتی در این بند شد و اگرچه دو پشتوانه اساسی یعنی سازمان اداری و استخدامی و استانداری‌ها به عنوان عالی‌ترین مراجع راهبری و فرابخشی حاکمیتی حذف شدند ولی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی که جزء دستگاه‌های خوب و صادرکننده مجوز دفاتر بود جانشین پست شد. متأسفانه این فرآیند در تغییرات ساختاری بعدی حتی در سطح یک اداره کل هم قرار نگرفت ولی عارضه اصلی آن ورود یکی از اعضای محترم شرکت پست به مدیریت این حوزه برای رگولاتوری دو حوزه اپراتورهای پستی و دفاتر پیشخوان دولت شد، فرآیندی که در نهایت به نفع اپراتورهائی تمام شد که قرار بود هر یک مبلغ 430 میلیارد تومان به عنوان حق بهره‌برداری از این پروانه به دولت پرداخت نمایند.


اما عارضه بعدی که ایجاد شد این بود که در نقشه راه توسعه دولت الکترونیک ارائه خدمات استعلامی الکترونیکی و ارتقای توسعه دولت همراه که در ماده 67 قانون برنامه ششم نیز آمده بود تعارضی را در دیدگاه سیاستگذاران این حوزه بنا گذاشت تعارضی به نام اینکه دفاتر پیشخوان خود عارضه‌ای در جهت توسعه دولت الکترونیک خواهند بود و هزینه تمام شده خدمات را افزایش خواهند داد موضوعی که راهبری دفاتر در حوزه خدمات قابل ارائه و زنجیره تأمین را دچار چالش جدی نمود و تنها عایدی دفاتر در این فرآیند اصول حاکم بر صدور پروانه و راهبری دفاتر پیشخوان دولت شد که هم‌اینک تغییر آن به یکی از مطالبات جدی دفاتر تبدیل شده است. متأسفانه در این فضا و پس از سه سال تلاش عزیزان در وزارت ارتباطات (سازمان تنظیم مقررات) و تعاملات بسیار درخصوص اجرای ابلاغیه‌های انجام شده انتظار دفاتر محقق نگردید، بگونه‌ای که 7 ماه قبل در نشست انجمن‌های استانی این امر و تثبیت قانون مخصوص دفاتر پیشخوان دولت با هدف ایجاد ضمانت اجرائی به یک مطالبه جدی تبدیل و مقرر گردید تا فرآیند احصاء و تصویب قانون دفاتر پیشخوان دولت که قبلاً به تصویب نمایندگان محترم مجلس رسیده بود در دستور کار قرار گیرد.

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 1148

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوستاد بیمه پیشخوان

تعهدنامه استفاده از خدمات پورتال دفاتر پیشخوان خدمات دولت

تعرفه خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان

serv1

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

شرکت های وابسته

Please wait while JT SlideShow is loading images...
مهدیس پایابستاد بیمه دفاتر پیشخوانشبکه حمل و نقل دفاتر پیشخوانشرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیانشرکت فناوران اطلاعات پیشخوان ایرانیانپیشخوان خدمات ایرانیان(هلدینگ دفاتر پیشخوان)شرکت

logo-samandehi

مالیات بردرآمد مشاغل خودرو (راهنما)

maliat 002